Klik hieronder op "aanmelden" om u aan te melden voor de Beleef Amerika nieuwsbrief.
Ervaringen
Onvergetelijk
In oktober 2011 hebben wij via Disma Beleef Reizen een individuele rondreis geboekt in het zuid-westelijk gedeelte van de VS. Uitgangspunt was de oorspronkelijk 16-daagse reis die wij naar onze smaak door Beleef reizen konden laten aanpassen. Hier en daar wat overnachtingen geschrapt en daarvoor in de plaats een wat langer verblijf op plekken die ons wat interessanter leken. Beleef Reizen is er vakkundig mee aan de slag gegaan, hier een daar wat advies gegeven en alles vakkundig geregeld met als resultaat een prachtige niet te vergeten vakantie!
E. Mordant, Amsterdam
Top Vakantie
Ik vind dat wat wij wilde doen, dit door Beleef Reizen zeer goed is opgepikt. Men heeft een juiste reis op maat gemaakt. Het personeel is zeer correct en beleefd. Wij hebben al voor genomen dat wij nogmaals een reis bij jullie willen gaan boek. Eerst weer even sparen, maar dan horen jullie van ons.
Ik vind het logisch dat jullie een prijs hebben gewonnen.
Hartstikke bedankt voor jullie inzet en dat wij hierdoor een top vakantie hebben gehad.
Met vriendelijke groet, Lea en Richard.
Leiden
Miami is een bruisende stad waar altijd wel iets te beleven is.
Vooral South Beach spreekt veel mensen aan. De hagelwitte stranden, de Art Deco gebouwen en de Caribische sfeer maken Miami een ideaal vakantieoord.
De straat Ocean Drive met de kleurrijke hotels is een straat waar iedereen gezien wilt worden, dure auto's rijden af en aan, bodybuilders en modellen kleuren het straatbeeld verder in. Ook de winkelliefhebber komt hier aan zijn trekken, er zijn vele trendy winkels en goede restaurants. 's Avonds kunt u kiezen uit de vele stijlvolle nachtclubs waar altijd een relaxte sfeer hangt.
U overnacht in het Mondrian South Beach, dit hotel laat ze het best omschrijven als hip, cool, chique en vernieuwend!
Dag 1: Amsterdam - Miami Vandaag vliegt u vanaf Amsterdam naar Miami voor een heerlijke week vakantie in deze levendige stad!
Bij aankomst op de luchthaven wordt u verwelkomd door onze Nederlandstalige vertegenwoordiger, aansluitend volgt de transfer naar uw hotel. U verblijft in het prachtige Mondrian South Beach Hotel.
Dag 2 t/m 6: Miami Geniet van alles dat Miami te bieden heeft. Ga winkelen op Collins Avenue en Washington Avenue, pak een terrasje op Ocean Drive en relax op het hagelwitte kilometers lange zandstrand van Miami. 's Avonds een heerlijke cocktail en het feest is compleet.
Dag 7: Miami - Amsterdam Geniet nog een laatste ochtend van het zonnige Florida, voordat u wordt opgehaald voor de transfer naar de luchthaven voor uw terugvlucht.